Компанія “Смарт Техно Трейдинг” – системний інтегратор рішень, що надає спектр послуг з проектування, встановлення та обслуговування комплексу інжинірингових систем. У наш час інженерні рішення стали тією складовою організації роботи компанії, важливість якої важко переоцінити. Надійна робота систем безпеки та автоматики забезпечують робочий процес компаній в кожну секунду. Ми реалізуємо на українському ринку проекти, що забезпечують інтеграцію комплексних систем безпеки і життєзабезпечення будівлі.

Наша компанія – це професіоналізм співробітників і передова номенклатура продукції. Оперативне прийняття рішень, швидка реакція на зміни ринку і уважне ставлення до кожного клієнта – найбільш важливі умови успішного розвитку компанії.

Ми пропонуємо інноваційні продукти і інтеграційні рішення в наступних областях:

 • Відеоспостереження

  Відеоспостереження – це один з найбільш надійних способів забезпечити охорону своєї власності. Адже що, як не відеозапис всього, що відбувається, в разі необхідності буде кращим доказом у спірній ситуації.

 • Контроль доступу

  Система контролю і управління доступом (СКУД) – сукупність програмно-апаратних технічних засобів безпеки, що мають на меті обмеження та реєстрацію входу-виходу об’єктів (людей, транспорту) на заданій території через «точки проходу»: двері, ворота, КПП.

 • Охоронна сигналізація

  Автоматична система, призначена для надійного виявлення несанкціонованого проникнення на об’єкт, що охороняється і активізації системи оповіщення та реагування на проникнення.

 • Системи Public Address & Congress

  Конференц системи дозволяють отримати принципову можливість для комфортного спілкування між представниками різних країн, дають можливість з легкістю організовувати заходи високої складності і дозволяють зручно демонструвати будь-які матеріали.

 • Структуровані кабельні системи

  Структурована кабельна система (СКС) – фізична основа інфраструктури будівлі, дозволяє звести в єдину систему безліч мережевих інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні та телефонні мережі, системи безпеки, відеоспостереження тощо. Як правило, ці сервіси розглядаються в рамках певних служб підприємства .

 • Мережі

  Компанія “Смарт Техно Трейдинг” пропонує послуги з аудиту, проектування, побудови та аутсорсингу мереж будь-якого рівня – від дрібного офісу до побудови провайдерской мережі. В наших рішеннях ми використовуємо обладнання від світових лідерів галузі: Cisco, HP, Juniper, RAD, Alcatel-lucent.

 • Телефонія

  Телефонія це голосовий зв’язок для вашої компанії в усіх напрямках: внутрішня мережа, зовнішня мережа, системи Unified Communication. Система телефонії забезпечує низьку вартість дзвінків, безпечний зв’язок,  доступність користувачів, відмовостійкість зв’язку та простоту конфігурування.

 • Віртуалізація

  Віртуалізація дозволяє збільшити ефективність роботи компонентів IT-інфраструктури, при цьому зменшивши кількість фізичних серверів, шляхом об’єднання обчислювальних ресурсів IT-інфраструктури.

 • Лікарняний зв'язок

  Високотехнологічна палатна сигналізація забезпечує миттєвий виклик медперсоналу в невідкладних випадках. Наявність системи виклику персоналу підвищує статус лікувального закладу і часто є одним з факторів при виборі лікувальної установи при зверненні пацієнтів.

 • Оптимізація взаємодії всіх систем контролю, стану і управління будівлею

  Основними цілями створення BMS є підвищення безпеки, поліпшення комфорту і забезпечення ефективності ресурсоспоживання. Ця комплексна задача часто має під собою певну бізнес концепцію. Результат досягається за рахунок кращої якості роботи систем життєзабезпечення будівлі при скороченні витрат на обслуговуючий персонал. В світі практично всі сучасні об’єкти комерційної нерухомості і житлові будівлі оснащуються BMS.

 •  

Компанія реалізує проекти інтелектуальної будівлі і успішно працює в цій сфері, пропонуючи комплексний підхід під кожен проект:

 • Проектування

  Проектування – це один з ключових етапів побудови будь-якої системи. На етапі проектування визначається структурна схема системи, повна специфіцкація обладнання, терміни його реалізації а також поетапний план реалізації проекту . Одним з найважливіших показників який отримує Замовник є точний бюджет.

 • Експертиза проекту

  Експертиза інженерних систем один з найбільш складних і трудомістких видів експертиз, що вимагає наявності в складі експертної організації профільних інженерів-експертів з відповідною освітою та наявністю серйозної приладової бази. Проектний відділ компанії “Смарт Техно Трейдинг” володіє всіма необхідними ресурсами для надання послуг даного типу.

 • Монтаж та пусконалагоджувальні роботи - здача «під ключ»

  “Смарт Техно Трейдинг” впроваджує інженерні системи «під ключ», виконуючи весь комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

 • Навчання персоналу: керуючого і обслуговуючого

  Стрімкий розвиток інформаційних технологій вимагає постійного удосконалення знань і професійних навичок, а також постійного освітлення технологічних нововведень, свіжих рішень від зарубіжних і вітчизняних виробників обладнання і програмних продуктів. Наша компанія проводить повний комплекс навчання своїх замовників.

 • Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування

  У компанії організована сервісна підтримка готових комплексів телекомунікаційних систем для вирішення проблем, що виникають при їх експлуатації. До складу відділу входять високо кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід робіт з ремонту та обслуговування, що гарантує високу якість виконання робіт.

 • Технічна підтримка

  Наша команда за допомогою будь-якого каналу зв’язку (телефон, e-mail) готова допомогти Вам у вирішенні виниклих проблем в режимі 7/24, 5/12 або в іншому прийнятному варіанті.

 • Узгодження технічних рішень з виробниками

  Реалізація проектів «під ключ» – це особливий вид послуг, що передбачає отримання Замовником готового, діючого об’єкта, що задовольняє всім його вимогам, ідеям і побажанням. Залежно від вимог Замовника ми здійснюємо комплексну поставку обладнання непосредсвенно погоджуючи специфікації з предствітелем вендорів і проізводітетей, що обеспечітвает точні і безпомилкові рішення.

 • Підбір технічних засобів відповідно до нормативної базою і згідно розробленої концепції

  Підбір кращих технічних засобів для вашого проекту є одним з головних ланкою його успіху. Партнерські відносини з багатьма виробниками дозволяють нашим фахівцям отримувати точну інформацію безпосередньо від розробника і виробника устаткування. Таким чином ми можемо запропонувати вам краще рішення для ваших завдань.

Ми проектуємо системи різного масштабу в офісних і торгових центрах, в готельних і елітних житлових комплексах, а також в аеропортах, спортивних та розважальних центрах, логістичних комплексах.

Наш персонал – це висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в Німеччині і мають досвід проектування.

Зворотній зв'язок