Зазвичай мережеві камери на базі IP мають дві лінії аудіо. Якщо так, то інтерком ADI-3.1. може бути доданий в систему відеоспостереження, щоб перетворити Вашу IP-мережеву камеру в VoIP (Voice over Internet Protocol) прилад, що дозволяє транслювати як голос, так і відео через Інтернет. Якщо камера вже має крихітний динамік і мікрофон, інтерком ADI-3.1. може бути доданий, щоб зробити її краще і голосніше з використанням аудіо входів і аудіо входів, що надаються камерою. Інтерком ADI-3.1. має мікрофон, динамік і кнопку, розміщену в панелі для захищеного монтажу з пофарбованої сталі.

Додатковий козирок може використовуватися для накладного поверхневого монтажу приладу на стінах. Для монтажу на стовпах передбачена перехідна деталь, що входить до складу приладу. Вхідні і вихідні з’єднання інтерком ADI-3.1. мають лінійні рівні і можуть бути безпосередньо підключені до лінійним входам т виходів IP-камери з метою двосторонньої передачі голосу. Вбудований підсилювач потужністю 10 Вт забезпечує достатню гучність для роботи на вулиці. Чутливість мікрофона і гучність динаміка регулюються при установці. Вбудовані коректори довжини кабелю дозволяють розмістити інтерком ADI-3.1. на відстані до 50м від камери.

Інтерком ADI-3.1. має велику і зручну кнопку «INFO \ SOS», яка забезпечує миттєве включення приладу і передачу сигнал тривоги \ виклику на монітор оператора.

Підсвічування кнопки в відео червоного кільця постійно підсвічує кнопку в нічний час і переходить в режим миготіння після натискання кнопки.

Після натискання кнопки прилад переходить в режим двостороння абонента з оператором протягом 2х хвилин, після чого переходить в сплячий режим. Початок і кінець сеансу зв’язку відображається зумером через динамік. Оператор в будь-який час може активувати від свого комп’ютера продовження сеансу зв’язку або включити прилад в режим прослуховування. Вбудований процесор забезпечує придушення таких ефектів як відлуння, зворотний зв’язок, свист і автоматично вибирає чутливість мікрофона в залежності від рівня зовнішнього шуму.

При початковій установці приладу можливо вибрати режим, в якому режим прослуховування може бути замінений режимом відкривання електромагнітного замку, який може бути підключений до приладу.

Інтерком ADI-3.1. має захист від атмосферних впливів завдяки захисному козирку і гумовим ущільнювачами між деталями приладу. Підключення зовнішніх кабелів здійснюється через кабельні затискачі з нержавіючої сталі, які можна підключити до приладу як в нижній стінці, так і боковий, виходячи з рішення техніка, що виконує монтаж.
Прилад кріпиться до стіни \ стовпа за допомогою гвинтових з’єднань, що знаходяться всередині приладу. Кріплення верхньої кришки захищений гвинтами з зіркоподібним шлицом.
Живлення приладу можна виконати від окремого джерела живлення постійного струму 24В, або від оригінального PoE спліттера, який встановлюється у фірмовій монтажній коробці компанії Avigilon, або в корпусі интеркома ADI-3.1.

 

Специфікація Презентація