it

Розвиток сучасного бізнесу неможливий без використання Інформаційних Технологій (IT). Збій у системі чи зупинка роботи IT інфраструктури безсумнівно призводить до втрати прибутку, а може стати справжньою катастрофою для підприємства. Тому, успішність бізнесу безпосередньо залежить від ефективності, стабільності функціонування, надійності IT та її відповідності поставленим завданням. Ми пропонуємо повний комплекс послуг зі створення високоефективних і якісних IT-систем, від проектування до запуску  .

Наші рішення включають в себе весь комплекс послуг з виконання проекту:

 • Консалтинг;
 • Аудит;
 • Вибір та узгодження оптимальної специфікації обладнання;
 • Доставка обладнання на об’єкти замовника;
 • Монтаж і налаштування систем;
 • Подальший супровід та обслуговування.

Компанія Smart-Techno-Trading пропонує свої ІТ рішення в таких напрямках:

Мережі:

Корпоративна мережа – це мультисервісна мережа передачі даних, яка працює під єдиним управлінням і призначена для задоволення власних виробничих потреб компанії і організації. Мережа такого типу це закрита структура з досить високим ступенем захисту, доступ до якої ззовні заборонений взагалі або строго обмежений, а доступ до інформації всередині неї розмежований з використанням адміністративних та технічних методів. Для забезпечення захисту даних в корпоративних мережах можуть використовуватися різні організаційно-технічні методи (виділення відповідальних фахівців, застосування списків контролю доступу, використання VPN і т.п.). При будівництві корпоративних мереж пріорітетними вимогами є: відмовостійкість, безпека та швидкість роботи мережі.
Ще десять років тому мало хто міг уявити собі, наскільки сильно мобільні пристрої змінять наше повсякденне життя, роботу і спілкування. Але вже сьогодні у світі Інтернетом користуються 2 мільярди людей, причому половина з них – за допомогою мобільних пристроїв. Технологія бездротової передачі даних Wi-Fi заклала фундамент для цієї мобільної революції. У відповідь мобільні пристрої роблять технологію Wi-Fi повсюдною. Не бажаючи відставати від прогресу, будь-яка сучасна організація усвідомлює необхідність корпоративного Wi-Fi. Компанії, що впровадили бездротові мережі WLAN, забезпечують всебічну безпеку мережевої інфраструктури, набувають додаткові конкурентні переваги і надають своїм користувачам новий рівень свободи і гнучкості. Такі мережі WLAN дозволяють удосконалити бізнес-операції і забезпечити доступ в реальному часі до критично важливих для бізнесу додатків і мережевих ресурсів.
До рішень для захисту мереж відносяться міжмережеві екрани і системи запобігання вторгнень наступного покоління, передові засоби аналізу поведінки і вдосконалені механізми виявлення загроз безпеки. Всі вони призначені для захисту ваших мереж наступного покоління. Наші рішення в галузі мережевої безпеки забезпечують максимальний рівень доступності, безпеки, цілісності, гнучкості і керованості систем при мінімальному рівні додаткових витрат і ризику.

 

Зв’язок:

Телефонія це голосовий зв’язок для вашої компанії в усіх напрямках: внутрішня мережа, зовнішня мережа, системи Unified Communication. Система телефонії забезпечує низьку вартість дзвінків, безпечний зв’язок,  доступність користувачів, відмовостійкість зв’язку та простоту конфігурування. Наша компанія успішно реалізує проекти з побудови систем аналогової і IP телефонії будь-якої складності.

Відеоконференцзв’язок (ВКС) є широко використовуваним бізнес-інструментом, який дозволяє користувачам, що знаходяться у віддалених місцях, використовувати голос і відео для спілкування в режимі реального часу. ВКС дозволяє передавати всі важливі візуальні елементи, дає учасникам відчуття, ніби вони знаходяться в одній кімнаті. Відеоконференція дозволяє проводити такі заходи, як зустрічі, наради, навчання, презентації тощо.

 

ІТ інфраструктура:

Центр обробки даних (ЦОД) займає центральне місце в ІТ-інфраструктурі. Правильне планування та проектування є критично важливим завданням, так як і продуктивність, і відмовостійкість, і масштабованість повинні бути ретельно продумані.

Основною метою створення ЦОД є:

 • Забезпечення відмовостійкості з’єднань з серверами і системами зберігання даних (СЗД), що дозволяє підняти ефективність, надійність і забезпечити безперервність ведення критичних бізнес-процесів;
 • Забезпечення масштабованості і гнучкості нарощування обчислювальних потужностей, які ідеально відповідають зростаючим бізнес-потребам замовника;
 • Спрощення інтеграції з іншими модулями мережевої інфраструктури, що зменшує витрати на впровадження і подальше обслуговування;
Віртуалізація дозволяє збільшити ефективність роботи компонентів IT-інфраструктури, при цьому зменшивши кількість фізичних серверів, шляхом об’єднання обчислювальних ресурсів IT-інфраструктури. За допомогою віртуалізації, за рахунок консолідації та високодоступних віртуальних машин, Ви зможете збільшити ефективність роботи і скоротити сукупні витрати на ІТ на 50-70%.
На сьогоднішній день доменна структура використовується при організації практично будь-якого підприємства, незалежно від кількості співробітників. Впровадження доменної інфраструктури дозволяє організувати розмежування рівнів доступу, вести єдиний каталог співробітників, розгорнути інтегровані рішення для всіх співробітників, створити складні багатоточкові системи з розмежуванням рівнів доступу і повноважень.
Системи Зберігання Даних (СЗД) – один з найважливіших елементів в організації роботи всієї системи підприємства. СГД призначена для організації надійного зберігання даних, а також отказоустойчивого, високопродуктивного доступу серверів до пристроїв зберігання даних.

СЗД підрозділяють на три категорії:

 • DAS (Direct Attached Storage);
 • NAS (Network Attached Storage);
 • SAN (Storage Area Network).

Спектр застосування цих рішень коливається від окремих серверів і робочих станцій, невеликих робочих груп (5-30 користувачів) до систем масштабу підприємств великого бізнесу.

 

Інше:

В наш час проблеми з активним обладнанням можуть призвести до простоїв в роботі компанії та великих збитків, тому система моніторингу активного обладнання зараз є невідмінною частиною відмовостійкої ІТ інфраструктури. Наша компанія пропонує інтеграцію таких систем згідно запитів наших замовників. Впровадження системи моніторингу зможе надати наступні переваги:

 • Спостереження у режимі on-line за всіми вузлами системи у режимі 24/7;
 • Система оповіщення несправностей обладнання шляхом e-mail, SMS;
 • Можливість швидкого усунення несправностей;
 • Повна звітність роботи обладнання;
 • Попередження неполадок в роботі систем.
Компанія Smart-Techno-Trading пропонує уніфіковані проактивні рішення для забезпечення безпеки і гнучкого контролю всіх робочих станцій і серверів, пристроїв і додатків. Ми інтегруємо програмні і апаратні рішення для захисту важливої ​​корпоративної інформації та управління критичними ризиками на єдиній платформі. Наші рішення являють собою єдину інноваційну платформу для забезпечення безпеки кінцевих точок – від антивіруса, контролю додатків і знімних носіїв до інтелектуального патч-менеджменту, управління ІТ-ризиками та перевірки на відповідність політикам і стандартам безпеки.
На сьогоднішній день завдання оснащення конференц-залів і кімнат переговорів займає далеко не останнє місце в проектуванні офісів компаній. Сучасний конференц-зал в залежності від призначення на додаток до стандартних інженерним системам, як правило, повинен бути обладнаний такими системами:

 • система конгресс;
 • система озвучування;
 • система візуалізації;
 • система відео конференц-зв’язку;
 • система управління обладнанням конференц-залу.

У своїх проектах ми використовуємо обладнання провідних світових виробників.

Системи управління і автоматизації дозволяють звести в єдину систему всі підсистеми рішення, будь-то окреме приміщення (наприклад, домашній кінотеатр, конференц-зал або лекційна) або будівля цілком (розумний будинок, офіс або інтелектуальна будівля). Такі системи дозволяють здійснювати дистанційне керування всіма комунікаціями з будь-якої точки будинку. Простота і легкість використання систем виражена в тому, що користувач не бачить всієї високотехнологічної «начинки», йому належить спілкуватися тільки з доброзичливими інтуїтивними сенсорними панелями і клавіатурами. Технології Розумного будинку покликані розважати і захищати, вони націлені на забезпечення комфорту та економії часу. Наша компанія успшно реалізує системи Розумного будинку та системи автоматизації на базі обладнання світових лідерів галузі.

 

Консультація спеціаліста