Мобільний комплекс відеоспостереження МКТВ- 2,4\50 – це проста у використанні система у складі Камерного модуля та приймального модуля, що швидко розгортується.

Ідеально підходить для наступного використання:

• Міліція та Армія;
• Моніторинг віддалених промислових та сільськогосподарських дільниць;
• Нагляд за масовими акціями населення;
• Документування будівельних процесів;
• Моніторинг світу тварин та навколишнього середовища.

mobile cctv

Модуль камери  – проста в установці стаціонарна, або високошвидкісна купольна HD камера PTZ в одному корпусі з передавачем, з антеною, роутером, автономним блоком живлення, контролером з приймачем команд керування. Модуль призначений для використання на відкритому просторі для встановлення на стовпах, або стінах при автономному живленні від вбудованих батарей, або від мережі 220В, 50Гц.

camera module

Приймальний модуль – приймальна антена з магнітною подушкою, роутер, компьютер у транспортному кейсі з живленням від бортової мережі автомобіля.

machine module

Комплекс призначений для роботи у двох режимах:

  • «Автономний»: запис відео в автономному режимі на SD картку у приладі та передача поточного відео, або  архіву по безпровідному каналу на мобільного користувача.
  • «Мережевий»: побудова мережі з безпровідних камер з автономнім живленням та передача потокового відео в штабний автомобіль по безпровідному  відкритому  \ закритому каналам.

Запис відео можливий у режимах: безперервно, по детекторам руху, по зовнішнім тривогам.

Ідея роботи комплексу полягає у наступному:

Камера швидко монтується на стовпі, або стелі непідготовленим персоналом у місцях, де відсутні електроенергія та компьютерні мережі, тобто в «чистому полі». Технік вмикає камерній модуль примусово, або в режимі stand-by та покидає місце встановлення. Офіцер із автомобіля дистанційно по SMS вмикає камеру, передавач, або весь модуль. Далі на дах автомобіля встановлюється направлена антена на магнітній шайбі та підключається до ноутбука. Офіцер має можливість дистанційного перегляду архіву і поточного відео та керування PTZ камери (в т.ч. панарамуванням, нахилом, збільшенням, препозицію, патрулюванням та тривожними сигналами) і дистанційним налаштуванням усіх параметрів камери та роутерів. Комплекс підтримує пряму потокову передачу відео в мережі з використанням форматів стиснення H.264 та регулювання пропускної здатності. Завдяки високій розподільчій здатності (від 1 Мп) та 20х оптичному збільшенню можливий нагляд за віддаленими об’єктами.

Документація

Photo3PhotoPhoto2