Успішний розвиток нашої компанії значною мірою залежить від правильно обраних партнерів та компаній-виробників обладнання та стартегії співпраці з ними. Для здійснення своїх завдань ми активно і плідно співпрацюємо з перевіреними часом, відомими та успішними компаніями, що мають значний досвід в різних областях бізнесу.

Ми завжди знаходимось у пошуку нових рішень, аналізуємо нових гравців ринку та його тенденції, і постійно розширюємо портфель пропонованих нами рішень.

avigilon-logoAvigilon, заснована в 2004 році, проектує і виробляє передові системи відеоспостереження високої чіткості, що дозволяють отримати зображення найвищої якості. Спеціалізовані системи включають в себе камери з максимальною чіткістю зображення до 29 мегапікселів.

Alcatel_LucentAlcatel — компанія, що постачає комунікаційні рішення які дозволяють операторам зв’язку, сервіс-провайдерам і корпоративним користувачам підтримувати послуги, пов’язані з передачею голосу, даних і відео. Alcatel надає своїм замовникам усі переваги в галузі мережевих технологій, застосунків і послуг для широкосмугового фіксованого й мобільного зв’язку,

AMP_NetConnect

Корпорація “TE Connectivity” є світовим виробником електронних компонентів і енергетичних систем, розробляючи і поставляючи при цьому більше 500 000 виробів, які застосовуються майже у всіх аспектах нашого життя. СКС від TE Connectivity / Enterprise Network містить повний спектр електричних і волоконно-оптичних компонентів та інструментів для їх монтажу.

bosch

Bosch Системи Безпеки – світовий постачальник систем безпеки, комунікаційних продуктів і послуг. Компанія пропонує широкий асортимент інноваційної продукції та бізнес-програм для своїх клієнтів. Компанія Bosch завжди гарантує високий рівень обслуговування по всьому світу. Bosch налічує більше 12 500 співробітників по всьому світу, а його обсяг продажів перевищив 1,4 млрд. євро в 2012 р.

cisco-logo

Cisco Systems Inc. — найбільший у світі виробник мережного устаткування, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

 

crestron_logo slideЗ більш ніж 40 річним досвідом в бізнесі і 91 офісом по всьому світу, Crestron Electronics є провідним постачальником систем управління і автоматизації для будинків, офісів, шкіл, лікарень, готелів та інших об’єктів.
citrix-logo-250x250

Citrix – це компанія, що пропонує хмарні технології для мобільного стилю роботи, які дають вам можливість працювати і брати участь у спільних проектах, де б ви не знаходилися, і забезпечують безпечний доступ до програм та даних з будь-яких сучасних пристроїв так само легко, як з власного офісу . Продукцію Citrix використовують більш 260 000 організацій і понад 100 млн користувачів в усьому світі. Річний дохід компанії в 2012 р склав 2,59 млрд доларів США.

 

hp-logoКомпанія НР – це найбільший постачальник технологічних рішень для бізнесу, організацій та споживачів. Компанія надає рішення в сфері ІТ-інфраструктури, персональних обчислювальних систем, пристроїв обробки зображень і друку, та програмного забезпечення.

schrack

Австрійська компанія Schrack Seconet AG спеціалізується на розробці і виробництві високотехнологічних систем пожежної безпеки та систем зв’язку для медичних установ.

 

 

Samsung-TechwinSamsung Techwin – корейський підрозділ компанії Samsung який займається системами безпеки. У компанії великий портфель рішень з систем відеонагляду та систем управління доступом. Samsung Techwin є одним із лідерів світового ринку систем безпеки.

rdm

Reichle & De-Massari AG (R & M), що базується в Wetzikon, є незалежна швейцарська компанія, що спеціалізується на інформаційних технологіях і комунікаціях. Компанія концентрується на розробці і виробництві кабельної технології для мереж зв’язку.

toaTOA – світовий лідер у виробництві устаткування для систем голосового оповіщення: гучномовців, підсилювачів потужності, конференц-систем, обладнання для синхронного перекладу, мегафонів і мікрофонів.

d8af4ed095386c0679d402ca8bb78f42VMware – світовий лідер в області віртуалізації і хмарних інфраструктур, пропонує рішення, що підвищують ефективність ІТ-середовищ за рахунок їх спрощення. VMware допомагає компаніям впровадити модель хмари, яка вирішить їх унікальні завдання. Підхід VMware прискорює перехід на хмарні обчислення, забезпечує захист існуючих інвестицій і підвищує рівні безпеки та контролю.

Зворотній зв'язок