congress

Конференц системи дозволяють отримати принципову можливість для комфортного спілкування між представниками різних країн, дають можливість з легкістю організовувати заходи високої складності і дозволяють зручно демонструвати будь-які матеріали. Все це зробило дуже великий вплив на сучасні процеси навчання, переговорів та інші сфери людської діяльності, де ефективність залежить саме від можливостей комунікації.

Конференц системи використовуються також для віддаленого спілкування, наприклад, для організації нарад директорів географічно рознесених філій компанії, для консиліумів медичних фахівців, спілкування на адміністративному рівні і дистанційного навчання. Забезпечення комфортної зв’язку за допомогою конференц обладнання в таких ситуаціях – це більше ніж просто можливість надати канал, це можливість також надати все для взаєморозуміння.

На сьогоднішній день завдання оснащення конференц-залів і кімнат переговорів займає далеко не останнє місце в проектуванні офісів компаній. Сучасний конференц-зал в залежності від призначення на додаток до стандартних інженерним системам, як правило, повинен бути обладнаний такими системами:

  • система конгресс;
  • система озвучування;
  • система візуалізації;
  • система відео конференц-зв’язку;
  • система управління обладнанням конференц-залу.

Типова схема реалізації конгресс системи:

конгресс схема

Структурна схема конференц системи з синхронним перекладом Bosch і системою управління через пульти Crestron для залу на 30 учасників

 

Компанія «Смарт Техно Трейдинг» проводить повний цикл робіт зі створення і здачі «під ключ» сучасних інтегрованих конференц і конгресс-систем з підсистемами звукопідсилення і відеопрезентації практично будь-якого рівня складності. Наші системи можуть використовуватися в якості систем голосування, синхронного перекладу, для огранізації відеоконференцій. У своїх проектах ми використовуємо обладнання провідних світових виробників.

Консультація спеціаліста